Soutěž o čističku vzduchu

Proč čistit vzduch?

Všimli jste si prachových částic, vznášejících se v paprscích slunečního světla ve vašem domě nebo bytě? Představují pouze malý zlomek částic, které se nacházejí ve vaší domácnosti. Mezi částice ve vzduchu, který dýcháte, patří nejen prach, ale také běžné alergeny, například: pyl, výtrusy rostlin a plísňové spory; textilní prach a kouř, zbytky roztočů; lupy ze zvířat.

Vaše každodenní činnosti v domácnosti, například oprašování, vysávání, vaření a kouření, mohou zvyšovat koncentrace těchto částic ve vzduchu. Proto úklid domácnosti znamená více než jen čištění povrchů. Myslete nejen na čistotu, ale i svoje zdraví a zdraví svých blízkých. Čistěte vzduch, který dýcháte, pomocí pokojových čističek vzduchu Filtrete a vzduchových filtrů.

Kompletní sortiment čističek vzduchu 3M zakoupíte u autorizovaného distributora PPM-WATER SERVICE s.r.o.

Soutěžte o pokojovou čističku vzduchu 3M Filtrete Ultra Slim

Pro výherce naší soutěže darovala společnost 3M čističku vzduchu Filtrete Ultra Slim, která nabízí maximální účinnost v tichém, stylovém a prostorově úsporném provedení. Základem tohoto systému dodávky čistého vzduchu je kombinace filtrační technologie Filtrete® a špičkového designu italského designéra Paola Pininfariny. Čistička vzduchu Filtrete - Ultra Slim má automatický snímač kvality vzduchu pro monitoring hladiny částic ve vzduchu a až 98% účinnost v odstraňování pylu, zbytků roztočů a plísňových spor ze vzduchu.

Soutěžte o pokojovou čističku vzduchu 3M Filtrete Ultra Slim v naší nové soutěži. Stačí odpovědět na tři soutěžní otázky. Nejste si jisti správnou odpovědí? Hledejte nápovědu ve na webu společnosti 3M a ve všech rubrikách webu uLékaře.cz.

Soutěž již skončila.

Soutěž probíhá od 22. 4. 2010 do 12. 5. 2010. Ze správných odpovědí náhodně vylosujeme jednoho výherce. Výherce bude informován prostřednictvím e-mailu a internetových stránek. Výhry zasíláme poštou.

Přečtěte si podrobná pravidla soutěže.

Anketa

Jak zvládáte dlouhé cestování?

Proč je důležité léčit bolest

Co rozhoduje o tom, zda náš práh bolesti bude vysoký nebo nízký? Kdo vnímá bolest intenzivněji, muži nebo ženy? Jak se bolest léčí? Máme se bát opiátů? Na to vše jsme se zeptali primáře Centra pro léčení a výzkum bolestivých stavů Fakultní nemocnice Motol, MUDr. Jiřího Kozáka.

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá
Platnost: 1. 1. - 31. 1. 2019

Nyní na webu žádná soutěž neprobíhá.